По тематика > Труд и работна заплата > Въпроси, отговори и коментари > 2017 г. > Дежурство и разположение на работодателя
ДОКУМЕНТ, ДОСТЪПЕН САМО ЗА АБОНАТИ

Дежурство и разположение на работодателя

Публикувано на 11.08.2017

Отговаря Гошо МУШКАРОВ - д-р по икономика

    Всички работници и служители ли могат да дават дежурство и да са на разположение, или има нормативни ограничения за някои от тях?

   Разпоредбата на чл. 139, ал. 5 от КТ предвижда, че за някои категории работници и служители поради особения характер на раб...

Пълният текст е достъпен само за абонати. Към формата за абонамент.

ДАНЪЦИ 2017 ОСИГУРЯВАНЕ 2017 БЮДЖЕТ 2017 ОТГОВОРИ 2017 Данък "УИКЕНД" 2017