По тематика > Данъци > Въпроси, отговори и коментари > ЗДДС > 2017 г. > Фактура за авансово плащане от друг оператор
ДОКУМЕНТ, ДОСТЪПЕН САМО ЗА АБОНАТИ

Фактура за авансово плащане от друг оператор

Публикувано на 21.11.2017

Лиляна Панева, данъчен консулнант

    В бр. 15 от 2017 г. на в. "Актив" Лиляна Панева, данъчен консулнант, отговаря на въпроса: Как следва да се процедира с фактурите за авансови плащания, получени от друг туроператор преди 01.01.2017 г., за доставки, данъчното събитие за които настъпва след тази дата?
В резултат на промяната в текста на чл. 136, ал. 3 от ЗДДС...

Пълният текст е достъпен само за абонати. Към формата за абонамент.

ГОДИШЕН СЧЕТОВОДЕН СЕМИНАР 20 декември 2017 г. Отстъпка за всички абонати на Експертис!