По тематика > Труд и работна заплата > Въпроси, отговори и коментари > 2017 г. > Платен годишен отпуск при половин работен ден
ДОКУМЕНТ, ДОСТЪПЕН САМО ЗА АБОНАТИ

Платен годишен отпуск при половин работен ден

Публикувано на 05.12.2017

Отговаря Гошо МУШКАРОВ - д-р по икономика

    Какъв трябва да бъде размерът на платения годишен отпуск при трудов договор за 4 часа?

   В съответствие с чл. 23, ал. 2 от Наредбата за работното време, почивките и отпуските работникът или служителят, който работи през част от законоустановеното работно ...

Пълният текст е достъпен само за абонати. Към формата за абонамент.

ГОДИШЕН СЧЕТОВОДЕН СЕМИНАР 20 декември 2017 г. Отстъпка за всички абонати на Експертис!