По тематика > Труд и работна заплата > Въпроси, отговори и коментари > 2018 г. > Трудов договор за заместване на възпитателка в детска градина
ДОКУМЕНТ, ДОСТЪПЕН САМО ЗА АБОНАТИ

Трудов договор за заместване на възпитателка в детска градина

Публикувано на 18.05.2018

Отговаря Гошо МУШКАРОВ - д-р по икономика

    Възпитателка в детска градина е назначена по трудов договор за заместване. Може ли заплатата й да бъде по-ниска от изплащаната на титулярната възпитателка? Има ли право на средства за работно облекло, след като заместването ще бъде за по-малко от 1 година?

   Срочният трудов договор за заместване се сключва на основание чл. 68, ал. 1, т. 3...

Пълният текст е достъпен само за абонати. Към формата за абонамент.