По тематика > Данъци > Въпроси, отговори и коментари > ЗДДС > 2019 г. > Издаване на Протокол по чл. 117, ал. 2 от ЗДДС
ДОКУМЕНТ, ДОСТЪПЕН САМО ЗА АБОНАТИ

Издаване на Протокол по чл. 117, ал. 2 от ЗДДС

Публикувано на 08.01.2019

Отговаря Христо ДОСЕВ – д.е.с.

    Въпрос: Получих по пощата фактури от Испания, издадени м. 10/2017 г. С каква дата трябва да съставя протоколите?

   Отговор: При положение че фактурата не е издадена във връзка с авансово плащане, то самоначисляването с ДДС посредством издаването на Протокол по чл. 117, ал. 2 от ЗДДС...

Пълният текст е достъпен само за абонати. Към формата за абонамент.