По тематика > Труд и работна заплата > Въпроси, отговори и коментари > 2019 г. > Обезщетения при прекратяване на трудовия договор по чл. 331 от КТ
ДОКУМЕНТ, ДОСТЪПЕН САМО ЗА АБОНАТИ

Обезщетения при прекратяване на трудовия договор по чл. 331 от КТ

Публикувано на 08.02.2019

Отговаря Гошо МУШКАРОВ - д-р по икономика

    Прекратяването на трудов договор по чл. 331 от КТ става срещу уговорено между страните обезщетение. Трудовият договор е безсрочен с едномесечно предизвестие. Дължи ли се и обезщетение за неспазеното предизвестие?

   В съответствие с чл. 331...

Пълният текст е достъпен само за абонати. Към формата за абонамент.