По тематика > Счетоводство > Въпроси, отговори и коментари > 2019 г. > Отчитане на продажби
ДОКУМЕНТ, ДОСТЪПЕН САМО ЗА АБОНАТИ

Отчитане на продажби

Публикувано на 12.02.2019

Отговаря Христо ДОСЕВ - д.е.с., регистриран одитор

    Фирма сме ЕООД, занимаваща се с дърводобив (изсичане на гори и продажба на дърва). С какви документи се отчитат продажбите, след като са на физически лица?

   По силата на чл. 113, ал. 3, т. 1 от ЗДДС доставчикът на стоки и услуги не е задължен да издав...

Пълният текст е достъпен само за абонати. Към формата за абонамент.