По вид документ > Въпроси, отговори и коментари > Търговско и облигационно право > 2019 г. > Подаване на заявление за действителни собственици Б7
ДОКУМЕНТ, ДОСТЪПЕН САМО ЗА АБОНАТИ

Подаване на заявление за действителни собственици Б7

Публикувано на 12.03.2019

Отговаря д-р Николай НИКОЛОВ - д.е.с.

    Интересувам се трябва ли всички фирми да подават в Агенцията по вписванията до 31.05.2019 г. заявление за действителни собственици - Б7, независимо дали са регистрирани в офшорна зона или само в България?

   Този въпрос е изяснен в ал. 5 на чл. 63 от Закона за мерките срещу изпиране на пари (ЗМСИП).
Според този текст не всички фирми подават този формуляр. Не се изисква подаване на заявление за действителни собственици Б...

Пълният текст е достъпен само за абонати. Към формата за абонамент.