По тематика > Труд и работна заплата > Въпроси, отговори и коментари > 2019 г. > Ученически отпуск
ДОКУМЕНТ, ДОСТЪПЕН САМО ЗА АБОНАТИ

Ученически отпуск

Публикувано на 18.06.2019

експерти от МТСП

    В сайта на МТСП експерти от Дирекция "Трудово право, обществено осигуряване и условия на труд" отговарят на въпроса: Мога ли да използвам ученически отпуск със знанието и писменото съгласие на работодателя, тъй като съм студентка в редовна форма на обучение, но работя на пълен работен ден?

   Съгласно чл. 169, ал. 1 от Кодекса на труда...

Пълният текст е достъпен само за абонати. Към формата за абонамент.