По тематика > Данъци > Въпроси, отговори и коментари > ЗКПО > 2019 г. > Отчетените разходи за пътуване и престой, които се признават за данъчни цели
ДОКУМЕНТ, ДОСТЪПЕН САМО ЗА АБОНАТИ

Отчетените разходи за пътуване и престой, които се признават за данъчни цели

Публикувано на 09.07.2019

Отговаря Христо ДОСЕВ - д.е.с.

    Управителят е решил, че от 2019 г. при нощувка ще изплаща 35 лева на командированото лице, която сума ще бъде ли данъчно призната? В този случай задължен ли е сумата за престой в друго населено място да бъде 17.50 или може да е минималната от 10 лева?

   Съгласно чл. 33 от ЗКПО...

Пълният текст е достъпен само за абонати. Към формата за абонамент.