По тематика > Данъци > Въпроси, отговори и коментари > ЗКПО > 2019 г. > Командироване на управител на търговско дружество
ДОКУМЕНТ, ДОСТЪПЕН САМО ЗА АБОНАТИ

Командироване на управител на търговско дружество

Публикувано на 09.07.2019

Отговаря доц. д-р Андрей АЛЕКСАНДРОВ

    Въпрос: Може ли управител на българска фирма, чужд гражданин - грък, при командироване в страна от ЕС и в трета страна (Китай) да не тръгва от България, а от Гърция, без дори да преминава през България. Проблем ли е в командировъчната заповед маршрут Атина - Пекин - Атина? Относно чл. 33 от ЗКПО...

Пълният текст е достъпен само за абонати. Към формата за абонамент.