По тематика > Труд и работна заплата > Въпроси, отговори и коментари > 2019 г. > Командироване на служител
ДОКУМЕНТ, ДОСТЪПЕН САМО ЗА АБОНАТИ

Командироване на служител

Публикувано на 11.10.2019

експерти от МТСП

    В сайта на МТСП експерти от Дирекция "Трудово право, обществено осигуряване и условия на труд" отговарят на въпроса: Лице с увреждане съм 72 процента мога ли да откажа командировка поради невъзможност за пътуване до командирования обект?

   Съгласно чл. 121, ал. 1 от Кодекса на труда...

Пълният текст е достъпен само за абонати. Към формата за абонамент.