Останете вкъщи и се свържете с нас на телефони 0885 22 00 67 и 099 99 50 100. За фактури и въпроси за печатните издания: 0884 54 47 30
По тематика > Осигуряване > Въпроси, отговори и коментари > 2019 г. > Попълване на декларация обр. 6
ВЪВЕДЕТЕ ВАШАТА ПАРОЛА ЗА ДОСТЪП

Попълване на декларация обр. 6

Публикувано на 08.11.2019

Отговаря Вержиния ЗАРКОВА - началник-отдел в НОИ

    Коя дата на изплащане/начисляване се пише в т. 18 в декларация обр. 6, когато осигуровките са начислени в последния работен ден от месеца, за който се дължат?

   На основание чл. 3, ал. 3 от Наредба № Н-8 от 29.12.2005 г. за съдържанието, сроковете, начина и реда за подаване и съхранение на данни от работодателите, осигурителите за осигурените при тях лица, както и от самоосигуряващите се лица декларация образец № 6 “Данни за...

За да четете пълния текст на този материал, моля, влезте с вашата абонаментна парола за достъп или
разгледайте вариантите за АБОНАМЕНТ
.

   Реклама:
   

в. "Седмичен законник"

 

в. "Главен счетоводител"

 
  вижте пълния списък...   вижте пълния списък...   вижте пълния списък...