Останете вкъщи и се свържете с нас на телефони 0885 22 00 67 и 099 99 50 100. За фактури и въпроси за печатните издания: 0884 54 47 30
По тематика > Осигуряване > Въпроси, отговори и коментари > 2020 г. > Осигуряване на собственик на ЕООД с прекратена дейност
ВЪВЕДЕТЕ ВАШАТА ПАРОЛА ЗА ДОСТЪП

Осигуряване на собственик на ЕООД с прекратена дейност

Публикувано на 19.05.2020

Димитрина Захаринова, регистриран одитор

    Във в. "Труд", Димитрина Захаринова, регистриран одитор отговаря на въпроса: Дружество с ограничена отговорност е регистрирано по ДДС. Собственикът на ЕООД-то взима решение за временно прекратяване на дейността му. Дружеството подава само нулеви декларации по ЗДДС и няма наети работници. Mоже ли собственикът на дружеството да не се самоосигурява за времето, докато дейността му е прекратена?

   На основание чл.4, ал....

За да четете пълния текст на този материал, моля, влезте с вашата абонаментна парола за достъп или
разгледайте вариантите за АБОНАМЕНТ
.

   Реклама:
   

в. "Седмичен законник"

 

в. "Главен счетоводител"

 
  вижте пълния списък...   вижте пълния списък...   вижте пълния списък...