По тематика > Данъци > Въпроси, отговори и коментари > ЗДДФЛ > 2020 г. > Физическите лица по чл. 29а от ЗДДФЛ, които не са ЕТ, не могат да ползват преотстъпване на дължим годишен данък
ВЪВЕДЕТЕ ВАШАТА ПАРОЛА ЗА ДОСТЪП

Физическите лица по чл. 29а от ЗДДФЛ, които не са ЕТ, не могат да ползват преотстъпване на дължим годишен данък

Публикувано на 14.08.2020

Отговаря Христо ДОСЕВ – д.е.с.

    Въпрос: Има ли възможност за преотстъпване на годишен данък на земеделски производител - физическо лице, декларирало облагане по чл. 29а ал.4 от ЗДДФЛ? Лицето няма регистрация по ТЗ.

   Отговор: Съгласно чл. 48, ал. 6 от ЗДДФЛ...

За да четете пълния текст на този материал, моля, влезте с вашата абонаментна парола за достъп или
разгледайте вариантите за АБОНАМЕНТ
.

   Реклама:
     

в. "Главен счетоводител"

 
  вижте пълния списък...   вижте пълния списък...   вижте пълния списък...