По тематика > Данъци > Въпроси, отговори и коментари > ЗДДС > 2021 г. > Данъчно признаване на разходи за очила
ВЪВЕДЕТЕ ВАШАТА ПАРОЛА ЗА ДОСТЪП

Данъчно признаване на разходи за очила

Публикувано на 11.06.2021

Отговаря проф. д-р Али ВЕЙСЕЛ - д.е.с., регистриран одитор

    Управител на дружество по ДУК си е закупил очила с диоптър и калъф за тях. Разходът данъчно признат ли е за данъчни цели и има ли право да ползва фирмата ДДС по фактурата?

   Съгласно чл. 275, ал. 1 от Кодекса на труда работодателят е длъжен да осигури зд...

За да четете пълния текст на този материал, моля, влезте с вашата абонаментна парола за достъп или
разгледайте вариантите за АБОНАМЕНТ
.

   Реклама:
 

сп. "Български законник"

   

в. "Главен счетоводител"

 
  вижте пълния списък...   вижте пълния списък...   вижте пълния списък...