По тематика > Труд и работна заплата > Въпроси, отговори и коментари > 2021 г. > Ползване от майката на неплатен отпуск по чл. 167а от КТ за отглеждане на дете до 8 години
ВЪВЕДЕТЕ ВАШАТА ПАРОЛА ЗА ДОСТЪП

Ползване от майката на неплатен отпуск по чл. 167а от КТ за отглеждане на дете до 8 години

Публикувано на 07.09.2021

Отговаря Гошо МУШКАРОВ - д-р по икономика

    Имаме майка, която иска да ползва неплатен отпуск по чл. 167а, ал. 1 за нея 6 месеца и от бащата останалите. Какви документи трябва да предоставим на същите за досието: 1. за ползването от майката; 2. за ползване от майката за частта на бащата?

   За да ползва неплатен отпуск по чл. 167а...

За да четете пълния текст на този материал, моля, влезте с вашата абонаментна парола за достъп или
разгледайте вариантите за АБОНАМЕНТ
.

   Реклама:
       
  вижте пълния списък...   вижте пълния списък...   вижте пълния списък...