Останете вкъщи и се свържете с нас на телефони 0885 22 00 67 и 099 99 50 100. За фактури и въпроси за печатните издания: 0884 54 47 30
По тематика > Данъци > Въпроси, отговори и коментари > ЗКПО > 2019 г. > Отчетените разходи за пътуване и престой, които се признават за данъчни цели
ВЪВЕДЕТЕ ВАШАТА ПАРОЛА ЗА ДОСТЪП

Отчетените разходи за пътуване и престой, които се признават за данъчни цели

Публикувано на 09.07.2019

Отговаря Христо ДОСЕВ - д.е.с.

    Управителят е решил, че от 2019 г. при нощувка ще изплаща 35 лева на командированото лице, която сума ще бъде ли данъчно призната? В този случай задължен ли е сумата за престой в друго населено място да бъде 17.50 или може да е минималната от 10 лева?

   Съгласно чл. 33 от ЗКПО...

За да четете пълния текст на този материал, моля, влезте с вашата абонаментна парола за достъп или
разгледайте вариантите за АБОНАМЕНТ
.

   Реклама:
 

сп. "Български законник"

   

в. "Главен счетоводител"

 
  вижте пълния списък...   вижте пълния списък...   вижте пълния списък...